REKLAMA
REKLAMA

Roma chce Negredo

Włosi proponują wypożyczenie, Real chce transferu definitywnego
REKLAMA
REKLAMA

Odejście Álvaro Negredo z Realu Madryt jest coraz bliższe. Chociaż wciąż nie wiadomo jaka będzie jego przyszłość, to większość obstawia, że Negredo wybierze ofertę z Anglii lub Hiszpanii, chociaż teraz pojawił się nowy kierunek - Włochy.

Podobno Roma wyraziła zainteresowanie usługami piłkarza i negocjuje z Realem Madryt wypożyczenie Negredo. Według portalu goal.com, ze strony Romy całą operacją osobiście kieruje Rosella Sensi, prezes Romy, a negocjatorem jest agent FIFA Ernesto Bronzetti.

Oferta Włochów różni się trochę od oczekiwań Królewskich. Roma chce wypożyczyć Negredo z opcją pierwokupu za 13 milionów euro. Z kolei Real nie chce słyszeć o wypożyczeniu, w grę wchodzi tylko transfer definitywny za około 18 milionów euro i opcja pierwokupu dla Realu przed następnym sezonem.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (49)

REKLAMA