REKLAMA
REKLAMA

Sonda - podsumowanie

Kto powinien być kapitanem nowego Realu Madryt?
REKLAMA
REKLAMA

Wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że w tym sezonie uroczystego przekazania opaski kapitańskiej przez Raúla nie będzie, bez wzgledu na to, jak często el Siete pojawi się na boisku. Kto wie, może znów będzie należał do czołówki grających najczęściej? A może zdecydowanie częściej, niż do tej pory, będzie podrywał się z ławki rezerwowych? W każdym razie, z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że el Siete pozostanie pierwszą boiskową instancją Królewskich.

A kwestia honorowej schedy po nim jest już rozwiązana. Nikt inny, tylko święty Iker jest godny zastąpić Raúla na wiadomej pozycji w zespole.

Pełne wyniki:

Kto powinien być kapitanem nowego Realu Madryt?

PozycjaOdpowiedź%
1.Iker Casillas47,5%
2. Raúl46,2%
3.Ktoś inny4,8%
4.Guti1,5%

Oddano 16050 głosów.

Benzema, Cristiano, Higuaín, Kaká, Raúl, Van Nistelrooy (jeśli nie odejdzie, transfery Huntelaara i Negredo są raczej przesądzone)... Kto zdobędzie najwięcej bramek dla Realu Madryt we wszystkich oficjalnych rozgrywkach klubowych w nadchodzącym sezonie? To dopiero zagwozdka. :)

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (47)

REKLAMA