Trener Manchesteru United, sir Alex Ferguson, zamierza pobić transferowy rekord Wysp Brytyjskich, sprowadzając na Old Trafford Davida Villę za oszałamiającą kwotę czterdziestu pięciu milionów funtów. Hiszpan od dłuższego czasu znajdował się w orbicie zainteresowań Fergusona, a dzięki przypływowi gotówki ze sprzedaży Cristiano Ronaldo, marzenie Szkota może się ziścić.
Aby zastąpić Portugalskiego cracka, szkoleniowiec postara się zakontraktować dwóch zawodników, których bacznie obserwował Real Madryt – wspomnianego Davida Villę oraz skrzydłowego Wigan, Antonio Valencię.
W zeszłym tygodniu o podpis snajpera reprezentacji Hiszpanii walczyła Chelsea, jednak Los Ches nie zaakceptowali oferty, a angielski klub został poinformowany, iż Villa dołączy do Realu Madryt. Alex Ferguson nie traci nadziei i jest przekonany, że odpowiednia propozycja finansowa przekona i Valencię, i samego zawodnika.
Manchester włącza się do wyścigu po Villę
Anglicy mają rzekomo zaoferować 45 milionów funtów
REKLAMA
Komentarze (89)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się