REKLAMA
REKLAMA

Real chce Luisao ?

Luisao, środkowy obrońca brazylijskiej Cruzeiro mógłby być następcą Fernando Hierro....
REKLAMA
REKLAMA

Luisao, środkowy obrońca brazylijskiej Cruzeiro mógłby być następcą Fernando Hierro. Prezydent brazylijskiego klubu, Zeze Perella powiedział, że "klub czeka na oficjalną propozycję". Perella potwierdził, że był wypytywany przez przedstawicieli Realu o warunki transferu tego piłkarza, podkreślając tym samym, że "negocjacje są w toku".
Prezydent brazylijskiego klubu jest pełen optymizmu i wierzy, że Luisao zagra w Realu.
- Jeżeli otrzymamy dobrą ofertę, to Luisao zagra w Realu Madryt - powiedział prezydent Cruzeiro.
Dyrektor Cruzeiro wskazuje, że Blancos mają nagrania filmowe meczy, w których grał Luisao. Ocena Carlosa Queiroza i jego współpracowników zadecyduje o złożeniu oferty kupna tego piłkarza przez Królewskich.
Luisao, a dokładniej Anderson Luiz da Silva ma 22 lata oraz 192 cm wzrostu. Zakończył proces integracji z grupą piłkarzy U23 i występował w Copa de Oro w meczu z Meksykiem.
(marca.com)

Ostatnie aktualności

Zidane w dobrej formie

Zinedine Zidane skomentował ostatnie wydarzenia, także wokół jego osoby:</br><br /> -<b>...

8
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

REKLAMA