REKLAMA
REKLAMA

Calderón na zebraniu RFEF

Były prezes Realu Madryt wciąż cieszy się zaufaniem Villara
REKLAMA
REKLAMA

Ramón Calderón odwiedził dzisiejszego poranka Miasteczko Sportowe Laz Rozas, gdzie odbyło się spotkanie zarządu Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej (RFEF). Calderón, mimo że nie piastuje już funkcji prezydenta Realu Madryt, wciąż jest członkiem zarządu federacji i cieszy się maksymalnym zaufaniem jej prezesa, Ángela Maríi Villara.

Byłemu sternikowi Królewskich, który przy wejściu do budynku nie chciał składać mediom żadnych deklaracji, towarzyszyli inni członkowie zarządu, prezes FC Barcelona Joan Laporta i Realu Valladolid, Carlos Suárez. Było to ich pierwsze spotkanie od czasu skandalu na Walnym Zgromadzeniu Realu Madryt.

Ostatnie aktualności

Przecena za Kakę

Dzisiaj Brazylijczyk kosztuje mniej niż będzie w lecie

54
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

REKLAMA