REKLAMA
REKLAMA

Powstaje frakcja pro-Pérezowska

Jutro zostaną ogłoszone narodziny platformy Ética Madridista
REKLAMA
REKLAMA

Grupa ponad dwustu socios Realu Madryt, którzy stanowili opozycję podczas Walnego Zgromadzenia z 7 grudnia 2008 roku, przedstawi jutro o 12:00 w hotelu NH Paseo de la Habana akt o założeniu nowej frakcji. Grupa ta, z prawnikiem Eduardo Fernándezem de Blasem na czele, który zredagował akt, ogłosi powstanie platformy o nazwie Ética Madridista.

Owa platforma "będzie miała za zadanie dać impuls do odbudowy klubu oraz czuwać nad dobrymi praktykami tych, którzy nim zarządzają" - głosi komunikat wystosowany dla agencji Europa Press.

Według dziennika El Confidencial platforma Ética Madridista to twór socios związanych z Florentino Pérezem. Powstanie tej frakcji ma utorować w przyszłości drogę byłemu prezesowi Królewskich do ponownego objęcia tronu na Santiago Bernabéu.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

REKLAMA