Grupa ponad dwustu socios Realu Madryt, którzy stanowili opozycję podczas Walnego Zgromadzenia z 7 grudnia 2008 roku, przedstawi jutro o 12:00 w hotelu NH Paseo de la Habana akt o założeniu nowej frakcji. Grupa ta, z prawnikiem Eduardo Fernándezem de Blasem na czele, który zredagował akt, ogłosi powstanie platformy o nazwie Ética Madridista.
Owa platforma "będzie miała za zadanie dać impuls do odbudowy klubu oraz czuwać nad dobrymi praktykami tych, którzy nim zarządzają" - głosi komunikat wystosowany dla agencji Europa Press.
Według dziennika El Confidencial platforma Ética Madridista to twór socios związanych z Florentino Pérezem. Powstanie tej frakcji ma utorować w przyszłości drogę byłemu prezesowi Królewskich do ponownego objęcia tronu na Santiago Bernabéu.
Powstaje frakcja pro-Pérezowska
Jutro zostaną ogłoszone narodziny platformy Ética Madridista
REKLAMA
Komentarze (39)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się