Menu
/ as.com

Emerson: Kaká myśli o przyszłości w Madrycie

Piłkarz Milanu zachęca swojego kolegę do transferu

Co tam u Kaki?
Myślę, że ma za sobą ciężki czas, ponieważ wszyscy mówili o tym, że może odejść w ciągu kilku dni. Kaká w tej chwili jest tutaj, a później odejdzie do wielkiego klubu. Nie mógł odejść do Manchesteru City, który nie gra w Lidze Mistrzów i nie jest wielkim klubem. Kaká, jeśli odejdzie, pójdzie do wielkiej drużyny, ponieważ jest fenomenalnym piłkarzem.

Wyobrażasz go sobie w Madrycie w przyszłym roku?
Zawsze mówiłem, że Madryt od dwóch lat chce Kakę. Aby zostać prawdziwym piłkarzem, trzeba przewinąć się przez Madryt. Jeśli Kaká ma możliwość, by przejść do Realu Madryt, niech się nawet nie zastanawia. Transfer do Realu Madryt nie byłby dla niego niczym złym, ale to zależy od woli samego piłkarza. Tutaj też nie jest mu źle, ale to Real Madryt jest najlepszy. Każdy piłkarz czuje się dobrze, gdy może przejść do takiego zespołu, jak Real Madryt. Jeśli Real Madryt dzwoni do twoich drzwi, nie możesz mu odmówić. To nie jest łatwe, ponieważ Królewscy to wielka ekipa. Jeśli Madryt zjawi się z milionami i dobrą ofertą, ciężko będzie go tu zatrzymać. Dla nas, Brazylijczyków, Primera División jest łatwiejsza. Tam wszystko jest lepsze dla Kaki. Co więcej, tam nie trzeba grać pierwszego stycznia. (śmiech)

Ricardo powiedział, że chce grać w Madrycie?
Wiem na przykład, że Pato zagra kiedyś w Realu Madryt, ponieważ powiedział mi kiedyś, że to byłby dla niego szczyt marzeń. Kaká podjął decyzję i jest bardzo inteligentny. Jest młody, nie myśli wyłącznie o pieniądzach. Zainteresowanie ze strony Realu Madryt nie jest oficjalne, ale on myśli o przyszłości w Madrycie.

Beckham widzi go w bieli...
Jasne, że najlepsi piłkarze myślą o tym, by któregoś dnia zagrać w Madrycie, a Kaká jest wśród nich. Milan jest drugim największym zespołem świata, za Realem Madryt.

Co Kaká wniósłby do Madrytu?
Dużo, ponieważ to piłkarz decydujący. Grałby dla zespołu. Jest inny niż wszyscy piłkarze. Jest bardzo silny, wie, jak zdobywać bramki, a to jest bardzo dobre dla drużyny. Znalezienie drugiego takiego piłkarza jest trudne, ponieważ Kaká jest unikalny.

Berlusconi pogodził się z tym, że może odejść.
Firma musi także myśleć o swoich interesach. Jeśli przychodzi klub z setką milionów, sprzedać nie jest trudno. Kaká jest ważny dla Milanu, ale jeśli nadejdzie wielka oferta...

Co ci powiedział Kaká?
Na razie jest wyciszony, ponieważ trzy ostatnie dni były dla niego bardzo trudne. Wiele o nim powiedziano i jest zły, gdyż zarzucono mu, iż myśli wyłącznie o pieniądzach. Kiedy jesteś w takiej sytuacji, ludzie wiele o Tobie mówią.

Pytał cię o Real Madryt?
Dziś powiedziałem mu: "To co, w czerwcu przechodzisz do Madrytu?". Odpowiedział mi: "Spokojnie, Puma, daj się wszystkim uspokoić..." (śmiech)

Jako przyjaciel, chciałbyś zobaczyć Kakę w koszulce Realu Madryt?
Każdy piłkarz musi myśleć, że gra w Realu Madryt byłaby w jego życiu wielkim wydarzeniem, Kaká również. Real Madryt to jedyna w swoim rodzaju drużyna, dlatego, kiedy kontaktuje się z tobą, myślisz wiele, gdyż rodzą się w twojej głowie wątpliwości.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!