Vicente Boluda, nowy prezydent Realu Madryt, ogłosił, iż kolejne wybory odbędą się w lecie. Jednak w rzeczywistości obecny zarząd klubu nie jest pewny kiedy dokładnie przeprowadzić głosowanie. O sprawie nie dyskutowano bowiem na wczorajszym porannym posiedzeniu.
Wszystko zależy od tego jak drużyna spisze się w Lidze Mistrzów oraz w lidze hiszpańskiej. Jeśli wszystko pójdzie dobrze i Królewskim uda się dojść do finału Champions League w Rzymie, zarząd nie rozpisze natychmiastowych wyborów i zaczeka do zakończenia sezonu. Proces wyborczy trwa mniej więcej miesiąc, dlatego możliwa data głosowania to 21 lub 28 czerwca. Po tym czasie nowy prezes i zarząd będą mieli czas na przygotowania do nadchodzącego sezonu.
Jeśli jednak sprawy w lidze oraz LM potoczą się nie po myśli madridismo, to wybory mogą zostać zorganizowane 24 maja, w dniu spotkania Real Madryt-RCD Mallorca, w czasie ostatniej kolejki Primera División na Santiago Bernabéu.
Wybory w maju lub czerwcu
Data głosowania na nowego prezesa jeszcze nieznana
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (34)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.