Fani Ajaxu Amsterdam w niedzielę przed meczem swoich ulubieńców z ADO Den Haag pożegnają Klaasa-Jana Huntelaara, który od nowego roku będzie grał w Realu Madryt. Spotkanie rozpocznie się o 12:30, ale tuż przed jego rozpoczęciem cały stadion podziękuje Huntelaarowi za piękną grę i wszystkie gole strzelone dla klubu z Amsterdam Arena.
Napastnik rozegrał w koszulce Ajaxu 136 spotkań, w których strzelił aż 105 goli. Na początku miesiąca piłkarz podpisując kontrakt z Realem Madryt stwierdził, że chciałby, aby fani z Amsterdamu nadal go wspierali.
Fani Ajaxu pożegnają Huntelaara
Kibice w niedzielę podziękują piłkarzowi za jego grę w Amsterdamie
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (38)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.