REKLAMA
REKLAMA

Guardiola: Zlekceważenie Realu byłoby błędem

Trener Barcelony po meczu
REKLAMA
REKLAMA

- Jestem zadowolony z pokonania aktualnego mistrza Hiszpanii. Mamy dobrą przewagę, ale wciąż przed nami dużo spotkań, a Barcelona nie gra tylko przeciwko Realowi. Ważne jest, by wygrywać w Huelvie czy Bilbao.

- Mamy za sobą tylko piętnaście kolejek, a rywale są bardzo wymagający. Przed nami trudne wyjazdy i co więcej, w styczniu wrócimy do gry w trzech rozgrywkach, które wiele kosztują.

- Piłkarze walczyli i na koniec otrzymali nagrodę. W pierwszej połowie drużyna wyszła za bardzo podekscytowana, ponieważ chciała dobrze wypaść. Chcieliśmy kontrolować piłkę jeszcze bardziej i biegać jeszcze szybciej, ale nogi nie pozwoliły. W przerwie poprawiliśmy kilka rzeczy, było mniej straconych piłek i graliśmy lepiej, a Real był w naszym polu karnym tylko wtedy, kiedy okazję miał Palanca.

- Real wykonał wspaniałą robotę w defensywie. To drużyna na wielkim poziomie, ale teraz przegrywa. Jest bardzo groźna i kontratak to ich najgroźniejsza broń, ale w drugiej połowie sobie z tym poradziliśmy. Zlekceważenie ich byłoby błędem.

- Dziękuję ludziom, którzy wspierali nas w trudnych momentach.

- Co do ataków na Messiego, to nie mam wątpliwości, że nie było to celowe i nie było w tym złych intencji. Ale mogli mu zrobić wielką krzywdę. Nie chcę oceniać sędziego, ponieważ spotkanie było bardzo dynamiczne.

- Jestem bardzo zadowolony z Valdésa, ponieważ obronił dwie ważne piłki. Valdés był kluczowym zawodnikiem, podobnie jak Casillas.

Ostatnie aktualności

Ánimo Diarra!

Drużyna wspiera kontuzjowanego Malijczyka

18
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

REKLAMA