REKLAMA
REKLAMA

Marcelo w różowych butach

Nike wypuściło nowy model obuwia piłkarskiego
REKLAMA
REKLAMA

"Te buty są zabawne i prowokacyjne, lecz nie tak bardzo. Prawdopodobnie będą zabawne i zagadkowe dla kibiców piłki nożnej. Futbol to gra", takie słowa wypowiedział Andriej Arszawin, zawodnik Zenita Sankt Petesburg, jeden z wielu piłkarzy, którzy w ten weekend zaprezentują nowy model obuwia piłkarskiego firmy Nike - Nike Mercurial Vapor Rosa.

Jak widać, moda przekracza wszelkie granice. Do tej pory byliśmy świadkami wielu różnych kolorów popularnych "korków", jak chociażby: biel, czerwień, żółć czy zieleń. Jednakże wydaje się, że teraz nadeszła moda na gustowny róż. Oprócz wspomnianego wcześniej Andrieja Arszawina, nowy model butów Nike promować będą w ten weekend także Franck Ribéry, Hatem Ben Arfa, Milan Baroš, Marco Materazzi i Amauri. Różowego akcentu nie powinno zabraknąć także w szeregach Realu Madryt, ponieważ w dzisiejszym meczu przeciwko Recreativo Huelva na boisku w nowych butach ujrzymy Brazylijczyka Marcelo.

Kampanii reklamowej Nike towarzyszy zabawny filmik z Franckiem Ribérym w roli głównej. Reklamę Nike Mercurial Vapor Rosa z francuskim piłkarzem można zobaczyć klikając tutaj. "Te buty są zabawne i mają bardzo nietypowy, w świecie piłki nożnej, kolor. Są w porządku", skomentował Ribéry.

Buty zostały zaprojektowane po to, by pomóc zawodnikowi być jeszcze szybszym. Efekty poznamy już podczas tego weekendu.

Ostatnie aktualności

Pichichi y Zamora

Podsumowanie najważniejszych klasyfikacji <em>La Liga</em>

32
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (82)

REKLAMA