Arjen Robben:
- Jestem zły z powodu wyniku. Mieliśmy szanse na strzelenie kolejnych bramek, ale ich nie wykorzystaliśmy. Teraz musimy wygrać z Juventusem. Mamy dwa dni na przygotowanie. Nie pozwolimy Włochom zgarnąć kompletu punktów.
Fabio Cannavaro:
- Do domu udam się z poczuciem, że straciliśmy dwa punkty. Kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku, a nagle okazało się, że o mało co nie przegrywamy. Nie możemy potknąć się przeciwko Juve. Musimy zwyciężyć za wszelką cenę, aby zostać liderem grupy i zakwalifikować się dalej.
Cannavaro: Stracone dwa punkty
Piłkarze po meczu
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (22)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.