REKLAMA
REKLAMA

Raúl wetował transfer Villi?

Przegląd katalońskiej prasy
REKLAMA
REKLAMA

Czy to Raúl González powinien być obarczony winą za brak transferu Davida Villi na Santiago Bernabéu? Tak sensacyjne informacje serwuje nam dziś kataloński "Sport", pisząc, iż to przez El Siete Królewscy nie pozyskali wzmocnienia na pozycję napastnika.

Dyskusja nad wpływem Raúla na postępowanie władz Realu Madryt rozgorzała kilka dni temu. Wtedy ta sama gazeta stwierdziła, że hiszpański zawodnik za wszelką cenę starał się nie pozwolić na transfery wielkich nazwisk. Dziś "Sport" kontrowersyjnie informuje, że Raúl wetował nawet prośbę trenera Bernda Schustera o sprowadzenie z Walencji Davida Villi, obawiając się o własne miejsce w hierarchii napastników.

Iker Casillas, kiedy tylko dowiedział się o "polowaniu" na gwiazdę Los Chés, był tym, który w pełni rekomendował tę operację, ale ostatni głos należał wtedy do Raúla. Dziś, według gazety, widać konsekwencje tego - pogorszone relacje między obydwoma kapitanami.

Co więcej, "Sport" spekuluje, iż Raúl usilnie namawiał też Ramóna Calderóna, aby ten rozsprzedał brazylijski kontyngent, który nie wpływał zbyt pozytywnie na atmosferę w szatni i na murawie. I rzeczywiście - Cicinho, Roberto Carlos, Ronaldo, Júlio Baptista i Robinho opuścili w ostatnim czasie stolicę Hiszpanii, tylko że do dziś nawet w domysłach nie brano pod uwagę, że El Siete przykładał do tego rękę.

Co ciekawe, w innym artykule "Sport" dość ironicznie odkrywa, że przed meczem Hiszpanii z Armenią, sklepy w Albacete sprzedały najwięcej koszulek z nazwiskiem Raúla na plecach, chociaż ten nie występował w reprezentacji od czasu niemieckiego mundialu.

Ostatnie aktualności

Gościnny Schuster

Niemiec pozwala innym trenerom obserwować treningi

10
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (130)

REKLAMA