Stevan Jovetić, Felipe Melo, Alberto Gilardino, Juan Manuel Vargas, Gianluca Comotto, Andrade Jefferson, Marco Storari, Luciano Zauri - to transfery, jakie w tym okienku przeprowadziła włoska Fiorentina. Dziś agent FIFA, Ernesto Bronzetti, ujawnił, że klub z Florencji jest zainteresowany transferem pomocnika Realu Madryt, Roystona Drenthego.
Co prawda transferowy guru Fiorentiny, Pantaleo Corvino, oświadczył, że nie przybędzie już nikt nowy, jednak Bronzetti utrzymuje, że Viola nadal jest zainteresowana 21-letnim Holendrem.
- Drenthe może przyjść do Włoch - mówił Bronzetti. - Jest wiele zainteresowanych klubów, a pośród nich znajduje się Fiorentina, która pytała o niego już w styczniu. Madryt może zdecydować się na wypożyczenie.
Bronzetti: Fiorentina zainteresowana Drenthem
Agent FIFA ujawnia informacje
REKLAMA
Komentarze (29)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się