Real Madryt wierzy, że Cristiano Ronaldo będzie do dyspozycji Bernda Schustera na przyszły sezon. Tak bardzo, że spodziewają się, że niemiecki trener będzie miał do dyspozycji Portugalczyka podczas obozu przygotowawczego w Irdning, na który Królewscy wyjadą 21 lipca. Ideą Realu Madryt jest posiadanie pełnego i domkniętego składu, gdy wyjeżdżać będą na zgrupowanie w Austrii.
Cristiano, od momentu odpadnięcia Portugalii z Mistrzostw Europy, znajduje się na miesięcznych wakacjach. W takim wypadku, piłkarz będzie musiał skrócić swój odpoczynek o parę dni i wrócić do Manchesteru, by ogłosić swoją decyzję, a następnie zostać zaprezentowanym w Realu Madryt parę dni później.
Celem Królewskich jest prezentacja portugalskiego skrzydłowego 7 lipca, chociaż ta data może się zmienić w zależności od postępów w negocjacjach z Manchesterem United. W odróżnieniu od poprzednich dwóch lat, kiedy to w Madrycie trzeba było dowoływać chłopaków ze szkółki, by skompletować skład na wyjazd do Irdning, w tym roku tylko Sergio Ramos i Iker Casillas będą mogli przyjechać do austriackiej mieściny parę dni później.
Madryt pracuje także nad transferami z klubu i wietrzy szatnię. Jako pierwszy na odstrzał poszedł już Javier Balboa, który niedawno stał się nowym zawodnikiem lizbońskiej Benfiki, lecz spodziewa się, że w najbliższych tygodniach przyspieszą się sprawy negocjacji transferów Roberto Soldado, Júlio Baptisty i Robinho, choć zarząd do ostatniej chwili będzie czekał, jak rozwiąże się sprawa Cristiano Ronaldo.
Schuster chce mieć Ronaldo w Irdning
Niemiec ma nadzieję, że w Austrii będzie miał pełen skład
REKLAMA
Komentarze (71)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się