Dzisiaj odbyła się ostatnia sesja treningowa, która zakończyła sezon 2007/2008 w wykonaniu piłkarzy Realu Madryt. Zawodnicy Królewskich do pracy powrócą dopiero 21 lipca, kiedy to rozpocznie się zgrupowanie w Irdning.
Tylko dziewięciu zawodników miał do dyspozycji Bernd Schsuter po zakończeniu rozgrywek ligowych. Ośmiu piłkarzy przebywało na zgrupowaniach reprezentacji przed EURO 2008, a kolejnych ośmiu rozgrywało mecze towarzyskie lub brało udział w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata.
Raúl, Guti, Soldado, Balboa, Salgado, Codina, Torres, Saviola oraz Higuain odbyli trzy sesje treningowe w tym tygodniu, podobnie jak pieciu zawodników Realu Madryt Castilla, a konkretnie Sergio, Tébar, Vázquez, Mateos i Velayos.
Treningi rozpoczynały się od lekkiej rozgrzewki, po czym rozgrywano mecze pomiędzy starszymi i młodszymi piłkarzami. Dzisiaj do zabawy z piłami włączyli się także Schuster, Manolo Ruiz oraz Jordi Garcia, a wszystkiemu przyglądał się Jose Luis San Martin. Trening został zakończony grą w nożnego tenisa.
Ostatni trening przed wakacjami
Piłkarze powrócą do pracy 21 lipca
REKLAMA
Komentarze (24)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się