REKLAMA
REKLAMA

Hierro broni Guardioli

Były piłkarz Barcelony [obecnie włoska Brescia], Josep "Pep" Guardiola, został...
REKLAMA
REKLAMA

Były piłkarz Barcelony [obecnie włoska Brescia], Josep "Pep" Guardiola, został przyłapany na stosowaniu nandrolonu. W jego obronie stanął kapitan Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii Fernando Hierro, który stwierdził, iż cała ta przykra sprawa wygląda dosyć dziwnie. "Cóż za zbieg okoliczności, że gdy tylko [Guardiola] przybył do Włoch, pierwszy test dał wynik pozytywny". Guardiola zapowiedział, że będzie walczył o oczyszczenie swego imienia. Wcześniej zdyskwalifikowani za stosowanie niedozwolonego środka zostali m.in. Edgar Davids i Frank de Boer; teraz to samo grozi Jaapowi Stamowi.

Ostatnie aktualności

Karanka w Bilbao?

Kilka hiszpańskich gazet poinformowało, że obrońca Realu Madryt Aitor Karanka...

2
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

REKLAMA