Trener Realu Madryt, Bernd Schuster, wyraził swe zadowolenie z remisu, jaki jego drużyna osiągnęła w sobotni wieczór na Ono Estadi. "Uważam, że do usunięcia piłkarza kontrolowaliśmy mecz. To był czas na strzelenie drugiego gola, ale wyrzucenie zawodnika utrudniło to zadanie. Przynajmniej wywieźliśmy punkt, ponieważ ważnym jest dopisywać sobie choćby jeden", powiedział Niemiec.
Szkoleniowiec zaznaczył także, że drużyna była zdziwiona usunięciem Sergio Ramosa i dodał, że jeden punkt może mieć również pozytywne aspekty pod koniec sezonu: "Pod koniec zobaczymy, co znaczyć będzie ten punkt. Nie powinniśmy już pozwalać sobie na tracenie przewagi, ponadto nie spodziewaliśmy się wyrzucenia zawodnika".
Na koniec Schuster dodał, że teraz wszystkie spotkanie "będą tak samo intensywne", jak to z Mallorką i oświadczył, że jego stosunki z trenerem gospodarzy, Gregorio Manzano, są normalne.
Schuster: Liczy się punkt
Niemiecki trener po meczu
REKLAMA
Komentarze (71)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się