REKLAMA
REKLAMA

Negredo wróci do Madrytu?

Królewscy rozważają taką opcję
REKLAMA
REKLAMA

Mówi się, że Real Madryt po zakończeniu sezonu skorzysta z klauzuli zapisanej w kontrakcie Alvaro Negredo, by ściągnąć napastnika Almerii z powrotem do stolicy Hiszpanii. Przypomnijmy, że wychowanek Królewskich sprzedany został latem zeszłego roku do beniaminka Primera División za trzy miliony euro.

Występy 22-latka w obecnym sezonie w Almerii nie pozostały niezauważone. Napastnik strzelił jak dotąd dziesięć bramek, a Blancos gotowi są wyłożyć cztery miliony euro, by Negredo wrócił do Realu.

Możliwe jednak, że taki ruch działaczy z Madrytu ma na celu jedynie zdobycie zysku, ponieważ kilka klubów europejskich wyraziło już zainteresowanie tym piłkarzem. Wszystko powinno wyjaśnić się w nadchodzących tygodniach.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (57)

REKLAMA