Już dziś o godzinie 20:00 czeka Królewskich ciężki sprawdzian na Nuevo Colombino w Huelwie z miejscowym Recreativo. Czy Real podniesie się z kolan i odpowie Barcelonie, która do liderów z Madrytu traci jedynie dwa punkty? Kibice Merengues muszą wierzyć, że ich pupile przełamią niekorzystną passę i wygrają po raz pierwszy w tym sezonie na andaluzyjskich boiskach, zwłaszcza, że i chwila ku temu jest najbardziej odpowiednia.
Jak obejrzeć to spotkanie w telewizji bądź w internecie? Miłośnikom telewizji P2P polecamy możliwość obejrzenia meczu na ekranie komputera. Co jest do tego potrzebne? Wpierw należy zainstalować któryś z programów do odtwarzania internetowych strumieni multimedialnych (tj. TVU Player, SopCast, TvAnts lub PPStream), a następnie udać się na popularną polską stronę KuszoTV.pl lub kliknąć odnośnik znajdujący się na dole tego newsa, prowadzący bezpośrednio do linków ze spotkania. W razie jakichkolwiek wątpliwości polecamy poradniki autorstwa RinGa znajdujące się w dziale Teksty (#1, #2, #3).
Przez satelitę przekaz będzie dostępny na kanałach Al Jazeera Sport +1, DigitAlb SuperSport 3, ESPN Brazil, Hi Sports, NTV+ Football, Sky Calcio 3, Sky Sports Xtra (uk), Sport 5+, SuperSport 3 [Hellas], SuperSport 7 [ZA], SuperSport Maximo i Taquilla 1.
Tradycjonalistów zaprosilibyśmy na tekstową relację LIVE na naszej witrynie, jednak z powodu wichur i silnych wiatrów nie jesteśmy w stanie określić, czy relacja LIVE dojdzie do skutku. Zapraszamy jednak na kanał irc #realmadrid, wypełniony w trakcie meczu kibicami Królewskich.
- KuszoTV: linki do transmisji
- tekstowa relacja RealMadrid.pl
- relacja WAP dostępna z poziomu telefonu komórkowego: wap.realmadrid.pl
Komentarze (321)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się