Trener Romy, Włoch Fabio Capello przyznał, że chciałby w przyszłości objąć posadę trenera w zespole FC Barcelona.
Capello jest wymieniany wśród kandydatów na objęcie tego stanowiska po obecnym trenerze Carlesu Rexachu, który ostatnio znalazł się w ogniu krytyki. - "Nikt nie wie, gdzie będę pracował w przyszłości - mówi Capello. - Pewne jest tylko, że nigdy nie wrócę do AC Milan. Mam kontrakt z Romą, ale w przyszłości Barcelona byłaby ekscytującym wyzwaniem."
Obecny kontrakt trenera z Romą wygasa w roku 2003, lecz już teraz prezydent rzymskiego klubu Franco Sensi, chce ją przedłużyć. Czy mu się uda?
W jaki sposób wiadomość ta dotyczy Realu? Fabio Capello trenował już zespół ligi hiszpańskiej - Real Madryt! Z Królewskimi zdobył tytuł mistrza kraju i znacznie przebudował (sprowadził m.in.: Roberto Carlosa) skład.
Były trener Realu w Barcy?
Trener Romy, Włoch Fabio Capello przyznał, że chciałby w przyszłości...
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (3)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.