REKLAMA
REKLAMA

Pepe: Myślimy tylko o zwycięstwach

Konferencja prasowa z portugalskim obrońcą
REKLAMA
REKLAMA

Jesteście liderami z czterema punktami przewagi. Daje wam to spokój?
Rozgrywamy dobre mecze, ponieważ w drużynie panuje wielki spokój. Gdy pewne rzeczy przyjmuje się na spokojnie, łatwiej się pracuje i skupia na ważnych sprawach.

Czujesz się pewniakiem do podstawowego składu Realu Madryt?
Wciąż muszę dużo udowodnić, muszę pracować, by wyrobić sobie w Realu pewną pozycję.

Czy drużyna zdaje sobie sprawę, że może korzystać z wpadek przeciwników?
Gdy wychodzimy na boisko myślimy tylko o zwycięstwie, musimy mieć taką mentalność, ponieważ wtedy trzy punkty przychodzą łatwiej. Musimy zaszczepić w sobie te cechy, jeśli myślimy o wygranych i dobrym sezonie. Abstrahując od tego, jak grają nasi rywale, my musimy zawsze myśleć o trzech punktach.

Dlaczego jest tak wielka różnica w stylu gry u siebie i na wyjazdach?
W Murcji zremisowaliśmy, ponieważ wielu piłkarzy dopiero co wróciło ze spotkań reprezentacyjnych i wielu z nas rozegrało wiele meczów. W Bremie do zakwalifikowania potrzebowaliśmy jedynie punktu, ale się nam nie udało i marzenia musimy odłożyć na ostatni mecz. Ważne jednak, że drużyna jest w szczytowej formie, a zawodnicy są szczęśliwi z liderowania.

Twoje odczucia związane z remisem Barcelony.
Będzie można się o tym wypowiadać dopiero, gdy rozegramy więcej meczów. Jeśli Barcelona i inne drużyny zawodzą, musimy myśleć o wygrywaniu naszych spotkań, na wyjazdach i w domu. Tak właśnie czynimy i dlatego jesteśmy pierwsi.

To Twój pierwszy rok u boku Raula, jesteś zaskoczony jego występami?
Już przed przyjściem wiedziałem, że Raúl jest bardzo ważnym zawodnikiem dla tego zespołu. Zawsze jest gotów i daje od siebie 100% możliwości. Ten rok jest w jego wykonaniu niesamowity i z meczu na mecz udowadnia, że jest wielkim profesjonalistą.

Ostatnie aktualności

Hołd dla Gento

Konfrontacja z Partizanem okazją ku temu

22
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (47)

REKLAMA