Tak można nazwać dzisiejsze zajęcia, w których brali udział zawodnicy Realu Madryt. Aż 14 zawodników szerokiej kadry Królewskich zostało powołanych na zgrupowania i mecze swych reprezentacji narodowych. Tak więc zespół Bernda Schustera odbył dziś zajęcia w mocno okrojonym składzie.
Na pierwszy plan wybija się wiadomość o powrocie Brazylijczyka z portugalskim paszportem, czyli Pepe. Podobno ma być zdrowy na następny mecz Realu z Espanyolem. Ćwiczył dziś razem z kolegami, zresztą zajęcia były w sam raz jak dla rekonwalescenta - rozbieganie i trening z piłką oraz ćwiczenia na hali.
Oprócz Pepe zawodnicy, którzy zostali w Madrycie to Marcelo, Raúl, Guti, Michel Salgado, Balboa, Soldado, Higuaín, Dudek, Codina i Cannavaro. Do tej "niechcianej" jedenastki dołączyli dziś rano zawodnicy Realu Madryt C - Cidoncha, Vázquez, Montiel, Nacho oraz Krzysztof Król. Jak już zostało wspomniane, zajęcia były dziś lekkie i przyjemne ale te kilkanaście dni przerwy od meczów klubowych trzeba wykorzystać na efektywną pracę.
Trening niechcianych
Zawodnicy lidera PD wracają do pracy razem z Pepe
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (119)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.