Arjen Robben jest już gotowy, by zagrać całe spotkanie na najwyższym poziomie, jednak w dzisiejszym meczu przeciwko Realowi Valladolid pojawi się na boisku jedynie na pół godziny. Schuster czeka jeszcze z decyzją o wystawieniu Holendra w podstawowej jedenastce. W wyjściowym składzie Arjena zobaczymy najprawdopodobniej w czwartkowym spotkaniu z Betisem.
Według Asa Robben całkowicie zakończył już rehabilitację i nie odczuwa już skutków urazu, jakiego nabawił się będąc piłkarzem londyńskiej Chelsea. Oznacza to, że holenderski skrzydłowy może już grać, nie oszczędzając się. Dzisiejszy mecz będzie okazją, by sprawdzić się czuje na boisku po stosunkowo długim rozbracie z piłką.
Grając w Chelsea, Robben zerwał łękotkę lewego stawu kolanowego, a później decyzją Mourinho został odsunięty od składu. Mimo wszystko Holender pojawił się w Madrycie wyleczony, jednak skutki tej kontuzji były dość poważne. Sztab szkoleniowy przygotował dla niego specjalny plan treningowy, dzięki któremu wzmocnił on osłabione kontuzją mięśnie.
Robben zagra pół godziny
Schuster zwleka z decyzją o wystawieniu go w podstawowej jedenastce
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (77)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.