REKLAMA
REKLAMA

Calderón z Argentyny

- Mamy prawie kompletną ekipę
REKLAMA
REKLAMA

Przebywający w Argentynie prezes Ramón Calderón zapewnił, że jego przyjaciel, Joan Laporta, kontaktował się z nim w sprawie rzekomego zakupu Iniesty przez madrycki klub. „Rozmawiałem wczoraj przez telefon z Laportą i powiedziałem, że nie mamy zamiaru przeprowadzać operacji sprowadzenia Iniesty. Mamy przecież grającego na środku pomocy Gago, więc nasz zespół jest kompletny", powiedział dziennikarzom. Dodał także, że relacje pomiędzy oboma klubami są wciąż świetne i obu stronom zależy na utrzymaniu takiego stanu rzeczy.

Jeszcze kilka godzin wcześniej prezes Barcelony Joan Laporta był przekonany, że Real Madryt nie złożył w LFP 60 mln euro, które miałyby pokryć klauzulę zapisaną w kontrakcie katalońskiego pomocnika. „Uważam, że przed podjęciem jakiegokolwiek ruchu, Ramón Calderón zadzwoniłby do mnie by przedstawić sytuację", powiedział w wywiadzie dla katalońskiej telewizji.

- Mamy prawie kompletną ekipę - stwierdził Calderon, dodając na temat argentyńskiego piłkarza Barcelony, Lionela Messiego: - To wspaniały zawodnik, a każda z wielkich drużyn chce mieć u siebie piłkarzy światowego formatu. Messi to marzenie, które nie jest możliwe do spełnienia przez Real Madryt, ponieważ na chwilę obecną Messiego obowiązuje kontrakt z Barceloną, która nie ma zamiaru go wypuścić, jak my nie chcemy, by opuścili nas Raul, Robinho, czy Casillas.

Zaznaczył także, że zainteresowanie zakupem Juana Romána Riquelme było jedynie wymysłem prasy, bo choć Argentyńczyk wciąż jest wielkim piłkarzem, nie zawiera się w planach budowy drużyny na nowy sezon, podobnie jak Gabriel Milito.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

REKLAMA