Real Madryt wciąż przeczesuje rynek w poszukiwaniu środkowego pomocnika, który zapewni dobrą organizację gry w przyszłym sezonie. Tydzień temu na przejście do stolicy Hiszpanii nie zgodził się Cesc Fábregas.
Jak podaje dzisiejsze wydanie dziennika Marca, w klubie z Santiago Bernabéu jest już nowy obiekt zainteresowania. Andrés Iniesta przypadł do gustu władzom Blancos i są one gotowe wyłożyć wielkie pieniądze na ten transfer. Pomocnik Barcelony ma poparcie całego sztabu technicznego Królewskich i chociaż cena odstępnego jest wysoka, bo 60 milionów euro, to zarząd jest przekonany, że zawodnik jest tego wart, głównie ze względu na swoją klasę i umiejętności w tak młodym wieku. Ponadto, sam Iniesta i całe jego otoczenie z chęcią zapatruje się na przeprowadzkę do Madrytu, ponieważ wie, że w Barçy nie jest dobrze traktowany. Hiszpański zawodnik ma jedne z najniższych zarobków spośród całego składu, a kiedy mógł wynegocjować lepsze, nic w tej kwestii nie zmienił.
Marca.com zorganizowała z tej okazji sondę. Czy jesteś za sprowadzeniem Iniesty za takie pieniądze?
Real Madryt chce Iniestę
Królewscy są gotowi zapłacić 60 milionów euro
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (349)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.