Advertisement
Menu
/ realmadrid.com

Dzisiejszy trening

Królewscy pojawili się dzisiaj w Valdebebas i rozpoczęli boiskowe przygotowania do poniedziałkowego spotkania z Getafe.

Foto: Dzisiejszy trening
Vinícius Júnior podczas dzisiejszego treningu w Valdebebas. (fot. realmadrid.com)

Zawodnicy Realu Madryt pojawili się dzisiaj w Valdebebas, gdzie rozpoczęli przygotowania do kolejnego spotkania w tym sezonie. W poniedziałek o godzinie 21:00 Królewscy zmierzą się w La Lidze z Getafe, a w Polsce ten mecz będzie można obejrzeć na kanale Eleven Sports 1 w serwisie CANAL+ Online.

Piłkarze, którzy grali w środę od pierwszej minuty, odbyli sesję regeneracyjną w klubowych budynkach, choć niektórzy pracowali przez część zajęć na boisku. Klub poinformował, że Éder Militão, Dean Hujisen, Raúl Asencio, Jude Bellingham, Dani Ceballos i Kylian Mbappé kontynuowali proces rehabilitacji.

Pozostała część zespołu rozpoczęła trening na murawie od ćwiczeń w grupach. Później zawodnicy wykonywali serie biegowe oraz pracowali nad ustawieniem, zakończonymi wykończeniem akcji. Na koniec odbył się mecz na zmniejszonym boisku.

Lista nieobecnych lub niedostępnych piłkarzy:

  • Éder Militão kontynuował rehabilitację. Brazylijczyk 7 grudnia 2025 roku naderwał mięsień dwugłowy w lewym udzie z uszkodzeniem ścięgna.
  • Jude Bellingham kontynuował rehabilitację. Anglik 1 lutego 2026 roku nabawił się kontuzji mięśnia półścięgnistego lewej nogi.
  • Dean Huijsen kontynuował rehabilitację. Hiszpan 20 lutego nabawił się kontuzji łydki w prawej nodze.
  • Dani Ceballos kontynuował rehabilitację. Hiszpan 21 lutego nabawił się kontuzji mięśnia płaszczkowatego w prawej nodze.
  • Kylian Mbappé kontynuował rehabilitację. Francuz od 24 lutego ponownie ma problem z lewym kolanem, choć klub nie wydał w jego sprawie żadnego komunikatu.
  • Raúl Asencio kontynuował rehabilitację. Hiszpan 25 lutego zderzył został zniesiony na noszach po zderzeniu z Eduardo Camavingą. Badania nie wykazały poważnego urazu, choć klub nie wydał w jego sprawie żadnego komunikatu.

Zdjęcia z dzisiejszego treningu można obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej klubu. Kolejne zajęcia rozpoczną się jutro o godzinie 11:00.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!