Znamy rywala Juvenilu A w 1/16 finału Ligi Młodzieżowej
Marsylia rywalem Królewskich.
Losowanie UEFA Youth League (fot. Getty Images)
Dziś odbyło się losowanie par 1/32 finału Ligi Młodzieżowej. Do fazy play-off przystępują aż 32 drużyny, w tym Juvenil A Realu Madryt. Los w tej fazie rozgrywek przydzielił Królewskim Marsylię, która w fazie ligowej zajęła dopiero 22. miejsce w tabeli. Młodzieżowa drużyna Realu Madryt zakończyła z kolei pierwszą rundę rozgrywek na wysokim 4.miejscu, co dawało jej rozstawienie w losowaniu.
W fazie play-off UEFA Youth League zespoły rozgrywają po jednym spotkaniu, aby wyłonić zwycięzcę pary, który przechodzi do kolejnej rundy. Mecz Juvenilu A z Marsylią zaplanowano na 3 lutego, na godzinę 18:00. Podopieczni Juliána Lópeza de Lermy rozegrają go u siebie, w Valdebebas.
Pary 1/32 finału Ligi Młodzieżowej UEFA:
Chelsea v PSV Eindhoven
Benfica v Slavia Praga
Club Brugge v AS Monaco
Real Madryt v Marsylia
Villarreal v Bayer Leverkusen
Athletic Club v Eintracht Frankfurt
Dynamo Kijów v Atlético Madryt
Maccabi Haifa v FC Barcelona
Real Betis v Tottenham Hotspur
HJK Helsinki v Manchester City
AZ Alkmaar v Borussia Dortmund
Puskás Akadémia v Sporting CP
Dinamo-Minsk v PSG
FC Köln v Inter
Legia Warszawa v Ajax
Žilina v Liverpool
Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.
Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!
Komentarze