– Celem klubu na środowy mecz jest utrzymanie Xabiego Alonso. W Realu Madryt mówią mi, że celem jest pozostanie z Xabim Alonso.
– Jednak jeśli sytuacja zacznie być nie do zniesienia, w Święta trzeba będzie zmienić trenera. Cel to utrzymanie Xabiego, ale taka jest rzeczywistość. Przy tym oczywiście jeśli City strzeli Realowi cztery gole, to nie wiem, czy klub wytrzyma z Xabim Alonso, nawet jeśli taki jest dzisiaj cel.
– Wczoraj rozmawialiśmy o wielu nazwiskach. W naszej ankiecie kilka nazwisk wzbudzało ekscytację, jak Mourinho i Zidane. W poniedziałek pojawiły się w debacie nazwiska Zidane'a i Kloppa. W klubie mówią mi, że obaj są wykluczeni. Nie będzie ani Zidane'a, ani Kloppa.
– Klub wierzy, że najlepiej byłoby dotrwać do Świąt. Jeśli trzeba będzie zwolnić trenera, to klub chce to zrobić jak najpóźniej, ale jeśli w środę wynik będzie skandaliczny, to przypuszczam, że zbiorą się w nocy po meczu w tej sprawie – przekazał lider Chiringuito.
Inne informacje Chiringuito, konkretnie Edu Aguirre, o sytuacji Xabiego Alonso z tego nocnego odcinka programu można znaleźć w tym artykule.
Komentarze (39)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się