REKLAMA
REKLAMA

Kwadrans ostatniego treningu przed Gironą [VIDEO]

Zawodnicy Realu Madryt rozpoczęli właśnie ostatnie zajęcia przed kolejnym meczem w La Lidze w tym sezonie.
REKLAMA
REKLAMA
Kwadrans ostatniego treningu przed Gironą [VIDEO]
Fot. Getty Images

W Valdebebas od godziny 11:00 trwa ostatni trening Realu Madryt przed spotkaniem La Ligi z Gironą. Ten mecz rozpocznie się w niedzielę o godzinie 21:00. Podczas ostatnich zajęć z zespołem trenowali nie wszyscy zawodnicy:

REKLAMA
REKLAMA
  • Dani Carvajal kontynuował rehabilitację. 28 października przeszedł zabieg w związku z wykryciem w jego prawym kolanie obecności wolnego ciała stawowego. Media informują, że kapitan do gry wróci najwcześniej w styczniu.
  • Éder Militão przez część zajęć trenował z zespołem. 18 listopada doznał kontuzji mięśniowej przywodziciela wielkiego w prawej nodze. Media informują, że do gry wróci pod koniec listopada.
  • David Alaba pozostał w klubowych budynkach. Klub nie poinformował, czy doskwiera mu jakiś uraz. Media donoszą, że Austriak zmaga się z przeciążeniem mięśniowym po zgrupowaniu reprezentacji.
  • Dean Huijsen pozostał w klubowych budynkach. Klub nie poinformował, czy doskwiera mu jakiś uraz. Media donoszą, że Hiszpan zmaga się z pewnymi dolegliwościami po meczu z Elche.
  • Nie podano informacji w sprawie Raúla Asencio Jude'a Bellinghama, którzy w zmagali się z problemami mięśniowymi

Zapraszamy na transmisję Real Madrid TV z pierwszego kwadransa tych zajęć:

NA ŻYWO W RM PLAY [lepsza jakość; wymagana rejestracja]

NA ŻYWO W REALMADRID TV [gorsza jakość; bez rejestracji]

* * *

Spotkanie z Gironą będzie można obejrzeć na kanale Eleven Sports 2.

Aktualizacja: Raúl Asencio, Dean Huijsen i David Alaba nie pracują z zespołem podczas ostatniego treningu przed meczem z Gironą. Razem z zespołem ćwiczą Éder Militão, Antonio Rüdiger i Franco Mastantuono.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

REKLAMA