REKLAMA
REKLAMA

Alex prawdopodobnie w Chelsea

Malouda raczej także
REKLAMA
REKLAMA

Ostatnio sporo spekulowało się o zainteresowaniu Realu Madryt osobami brazylijskiego defensora PSV Eindhoven, Alexa oraz francuskiego pomocnika Olympique Lyon, Florenta Maloudy. Jednak wszystko wskazuje na to, że obydwaj panowie niebawem wzmocnią szeregi angielskiego Chelsea.

Jak informuje program Sky Sports News, oficjalne potwierdzenie końca wypożyczenia Alexa to kwestia godzin. Do ostatecznego sfinalizowania transakcji brakuje tylko uzgodnienia kilku warunków umowy, aby została ona dopięta na ostatni guzik. - Centrum obrony wzmocnimy Benem Haimem i Alexem - przekonuje Kenyon.

Natomiast, Florenta Maloudę spodziewa się w stolicy Anglii przed poniedziałkiem. Mourinho chce, aby dołączył on do składu, przygotowującego się na tour po Ameryce. - Jesteśmy po rozmowie z Lyonem i sądzę, że sfinalizujemy to. Pozostaję optymistą - oświadczył Kenyon.

Jednak, co zasmuci fanów Królewskich, transfer Maloudy wcale nie musi oznaczać opuszczenia klubu przez Robbena. - Nie powinniście tego tak odbierać. Malouda to inny typ zawodnika - podsumował.

Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania

Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.

  • Aktualności+
  • Bez reklam
  • Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+ od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

REKLAMA