COPE: Piłkarze planują zaprotestować w tej kolejce przeciwko meczowi w Miami
Jeśli dwudziestu kapitanów dojdzie do porozumienia, nad którym pracują, starty spotkań 9. kolejki zostaną wstrzymane na 20–30 sekund. Pierwszy będzie piątkowy mecz Oviedo – Espanyol.

Piłkarze Realu Madryt. (fot. Getty Images)
Piłkarze dwudziestu klubów La Ligi poważnie rozważają w tej chwili krótką, około 20–30-sekundową akcję protestacyjną w tej kolejce. Miałaby ona nastąpić tuż po rozpoczęciu meczów 9. kolejki i stanowić sprzeciw wobec pomysłu La Ligi, by rozegrać spotkanie w Miami.
Jak ustaliła Cadena COPE, wśród zawodników panuje ogromne niezadowolenie z powodu planowanego na 20 grudnia w Miami meczu Villarrealu z Barceloną.
Jeśli w najbliższych godzinach wszyscy kapitanowie drużyny La Ligi dojdą do porozumienia, na początku każdego spotkania dojdzie do krótkiego wstrzymania gry jako formy protestu. Pierwszy mecz tej kolejki odbędzie się o 21:00 na Carlos Tartiere: Oviedo – Espanyol. Zamysł polega na przerwaniu gry na 30 sekund, by pokazać jedność piłkarzy i wysłać sygnał reszcie środowiska.
Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.
Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!
Komentarze