Alaba: Mbappé to najlepszy piłkarz świata
David Alaba udzielił wywiadu dla telewizji Movistar+ po wygranym 5:0 meczu Ligi Mistrzów z Kajratem Ałmaty. Przedstawiamy wypowiedzi defensora Królewskich.

David Alaba. (fot. Getty Images)
– Jak bardzo brakowało mi rozegrania meczu w pełnym wymiarze czasowym? Czuję się bardzo dobrze, jestem gotowy do gry przez 90 minut, tak jak dziś. Jestem bardzo szczęśliwy z rozegrania 90 minut i czuję się bardzo dobrze.
– Jak ważne było wygrać w tym stylu i zachować czyste konto po tym, co wydarzyło się w lidze? To jest nasz cel. Bardzo ważne jest to, jak zareagowaliśmy po meczu z Atlético. Dziś zagraliśmy bardzo dobrze, bardzo poważnie.
– Forma Kyliana Mbappé? Kylian jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem. To najlepszy piłkarz świata. W każdym meczu ma coś, by strzelić gola, biega dla nas… Jest bardzo ważny na boisku, ale też poza nim. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mamy go w naszej drużynie.
Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.
Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!
Komentarze