REKLAMA
REKLAMA

Czterech trenerów łączonych z Realem

Kto trenerem Królewskich?
REKLAMA
REKLAMA

Przyszłość Fabio Capello, jest niepewna pomimo faktu, że Włoch zdobył z Blancos od dawna wyczekiwane mistrzostwo Hiszpanii. Zarząd madryckiego klubu chce na początku przyszłego tygodnia podjąć decyzję dotyczącą włoskiego szkoleniowca, chociaż już rozpoczęły się poszukiwania jego możliwego następcy. Obecnie czterej trenerzy są przymierzani do stanowiska szkoleniowca Realu Madryt.

Prezes Realu Madryt, Ramon Calderon, chciałby widzieć na tym stanowisku obecnego trenera Getafe, Bernda Schustera. Calderon liczy się jednak ze zdaniem dyrektora sportowego, Predraga Mijatovicia, który także sporządził krótką listę, na której wśród kandydatów znajduje się m.in. Arsene Wenger.

Przyszłość francuskiego szkoleniowca w Arsenalu nie jest jasna - za 12 miesięcy wygasa jego kontrakt. Królewscy bacznie przyglądają się temu, co dzieje się w Londynie.

"Zgodnie z tym, co mówi Mijatović, nie możemy rozmawiać z trenerami, którzy mają ważny kontrakt. Schuster jest jednym z kandydatów na stanowisko trenera Realu, a Pedja będzie przyglądać się jego osobie. Ale Mijatović ma także na oku Ronalda Koemana, Michaela Laudrupa oraz Arsene Wengera", wyjawił Calderon.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (85)

REKLAMA