REKLAMA
REKLAMA

Oficjalnie: Jacobo Ramón odchodzi do Como

Królewscy wydali oficjalny komunikat, w którym poinformowali o transferze Jacobo Ramóna do Como.
REKLAMA
REKLAMA
Oficjalnie: Jacobo Ramón odchodzi do Como
Fot. wikipedia.org

„Real Madryt i Como 1907 doszli do porozumienia w sprawie transferu naszego zawodnika Jacobo Ramóna.

Jacobo przyszedł do Realu Madryt w 2013 roku w wieku 8 lat. Od tamtej pory reprezentował barwy zespołów młodzieżowych Realu Madryt aż w ubiegłym sezonie awansował do Castilli. Był częścią Juvenilu A, który zdobył potrójną koronę w sezonie 2022/2023 (Ligę, Puchar i Puchar Mistrzów). W 2025 roku zadebiutował w pierwszej drużynie Realu Madryt.

REKLAMA
REKLAMA

Z reprezentacją Hiszpanii zdobył mistrzostwo Europy U-19 w 2024 roku.

Nasz klub dziękuje mu za pracę, zaangażowanie i poświęcenie przez czas, w którym był częścią Realu Madryt i życzy mu i jego rodzinie wszystkiego najlepszego na nowym etapie życia”, czytamy w komunikacie.

Według Asa Marki Real Madryt zachował sobie prawo odkupu zawodnika w trzech kolejnych sezonach oraz zagwarantował sobie 50% z kwoty ewentualnego przyszłego transferu z Como do innego klubu. Zdaniem obu dzienników Włosi zapłacili Królewskim 2,5 miliona euro plus bonusy, które są uzależnione od liczby występów.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

REKLAMA