Huijsen: Mbappé pokazał, że jest wyjątkowy
Dean Huijsen pojawił się w strefie mieszanej po meczu Hiszpanii z Francją. Przedstawiamy wypowiedzi nowego zawodnika Realu Madryt z tego spotkania z dziennikarzami.

Dean Huijsen świętuje gola z Nico Williamsem. (fot. Getty Images)
– Gra w finale przeciwko Cristiano to dla mnie jak marzenie. Postaram się go zatrzymać, oby się udało. Dla mnie to jeden z najlepszych w historii. Dla każdego młodego gracza zmierzenie się z Cristiano to marzenie.
– Mbappé? Wielki piłkarz, jeden z najlepszych na świecie. Pokazał też dzisiaj, że jest wyjątkowy. Bardzo chcę z nim grać.
– Rozmawiałem z Mbappé? Trochę porozmawialiśmy. Przywitał mnie w Realu i tyle, powiedział, że widzimy się niedługo. [Zachował się sympatycznie?] Tak, tak, to dobra osoba.
– Mój anulowany gol? Gdy schodziliśmy na przerwę, zażartowałem do sędziego, że nie może anulować mi tak ładnego gola [śmiech]. Powiedział mi, że to był niewielki spalony. Szkoda.
– Yamal to Złota Piłka? Nie wiem. Nie wiem, co się wydarzy, ale to jasne, że to wielki piłkarz. Do tego dobry chłopak. Wszystko wygląda bardzo dobrze.
– Cieszynka z Nico Williamsem? Chodzi o piosenkę i taniec w tej piosence. Chodziło o to. Tytuł? „Jealousy”.
Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.
Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!
Komentarze