Real Madryt może mieć kolejne problemy kadrowe przed pozostałymi meczami w La Lidze nie tylko z powodu spodziewanych zawieszeń dla Antonio Rüdigera, Lucasa Vázqueza i Jude'a Bellinghama, którzy mogą zostać zawieszeni na cztery i więcej spotkań. Wczorajszy finał Pucharu Króla z kontuzjami skończyło trzech zawodników Los Blancos.
Hiszpańscy dziennikarze zgodnie informują, że Ferland Mendy opuścił boisko już na początku pierwszej połowy z urazem prawego mięśnia czworogłowego uda. Antonio Rüdiger zszedł z boiska w dogrywce z kontuzją prawego kolana, której nabawił się wiele minut wcześniej, jednak długo grał z zabandażowaną nogą i utykał. Dani Ceballos narzekał zaś na dolegliwości w prawym stawie skokowym. Wszyscy trzej zawodnicy przejdą dzisiaj lub jutro dodatkowe badania w Valdebebas i dopiero wówczas dowiemy się, jak poważne są ich urazy, ale trudno przypuszczać, by któryś z nich mógł wystąpić w zbliżającym się spotkaniu z Celtą Vigo w La Lidze.
Dobre wieści napływają natomiast na temat stanu zdrowia Viníciusa Júniora. Wszystko wskazuje na to, że Brazylijczyk nie nabawił się żadnej kontuzji, tylko był wyczerpany fizycznie i dlatego musiał zostać zmieniony przez Brahima. Vini powinien móc wystąpić 4 maja z Celtą, podobnie jak Kylian Mbappé, który narzekał na ból kostki i pojawił się na boisku po przerwie.
Komentarze (27)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się