REKLAMA
REKLAMA

Środowe mecze Ligi Mistrzów: Bayern rozbił Leverkusen, Barça wygrała w dziesiątkę

W środowych meczach 1/8 finału Ligi Mistrzów doszło do kolejnych wielkich hitów. Zaliczki wypracowały drużyny Interu, Liverpoolu, Barcelony i Bayernu.
REKLAMA
REKLAMA
Środowe mecze Ligi Mistrzów: Bayern rozbił Leverkusen, Barça wygrała w dziesiątkę
Jamal Musiala zdobywa drugą bramkę Bayernu po błędzie bramkarza Matěja Kovářa (fot. Getty Images)

Dzień rozpoczął się od spokojnej wygranej Interu w Rotterdamie, gdzie Włosi przetrzymali nacisk gospodarzy i zadali swoje dwa ciosy. W Paryżu przeważali gospodarze, ale ostatecznie nie potrafili przekuć tego w gola, którego w końcówce zdobyli Anglicy poprzez wykorzystanie długiego zagrania za obronę i celny strzał Harveya Elliotta.

REKLAMA
REKLAMA

Emocjonująco było też w dwóch pozostałych wieczornych spotkaniach. Bayern rozbił Bayer Leverkusen trenera Xabiego Alonso po dublecie Harry'ego Kane'a oraz trafieniu Jamala Musiali, do którego doszło po fatalnym błędzie bramkarza Matěja Kovářa. Z kolei w Lizbonie goście z Barcelony już od 22. minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Paua Cubarsíego, ale udało im się wywalczyć zwycięstwo po trafieniu Raphinhi, który strzałem z dystansu wykorzystał pomyłkę obrońców rywali.

ŚRODOWE MECZE 1/8 FINAŁU LIGI MISTRZÓW
Feyenoord 0:2 Inter Mediolan
Paris Saint-Germain 0:1 Liverpool FC
SL Benfica 0:1 FC Barcelona
Bayern Monachium 3:0 Bayer Leverkusen.

Mecze Ligi Mistrzów w Polsce obejrzycie w serwisie CANAL+ online.

WTORKOWE MECZE 1/8 FINAŁU LIGI MISTRZÓW
Club Brugge 1:3 Aston Villa
Borussia Dortmund 1:1 Lille
Real Madryt 2:1 Atlético Madryt
PSV 1:7 Arsenal.

Rewanże odbędą się w najbliższe wtorek i środę. Następnie ćwierćfinały zaplanowano na kwiecień. Poniżej prezentujemy całą drabinkę fazy pucharowej.

Article photo

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (467)

REKLAMA