REKLAMA
REKLAMA

Dzisiejsze okładki

Wygrana Realu Madryt i mecz Barcelony to główne tematy na środowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.
REKLAMA
REKLAMA
Dzisiejsze okładki
Fot. X

MARCA

Article photo

REKLAMA
REKLAMA

„Brahim zrobił różnicę” – MARCA wskazuje, że przebłysk geniuszu daje przewagę Królewskich przed rewanżem rozgrywanym 12 marca. Trzy dzieła sztuki przy golach, pierwsze Rodrygo w 4. minucie. Remis przy potężnym rogalu Juliána Álvareza w 32. minucie. I na zamknięcie malagijczyk po podwójnym zwodzie w 55. minucie.

Na górze inne wyniki Ligi Mistrzów: Arsenal zrobił sobie festyn. Do tego dzisiejszy terminarz z wyróżnieniem meczu Barcelony: znają już zagrożenia ze strony Benfiki – ekipa Flicka wygrała w Lizbonie 1,5 miesiąca temu, ale była też na deskach.

Poza tym na dole: sportowy wybieg – ewolucja sportowców ze zwykłej aktywności do ikon mody; w takiej formie zespoły F1 podchodzą do początku mistrzostw świata.

AS

Article photo

„Różnicą był Brahim” – AS przekazuje, że przebłysk geniuszu malagijczyka prowadzi Real z przewagą na Metropolitano. Rodrygo i Julián Álvarez strzelili inne golazos tego dnia. Atlético dominowało do wejścia Modricia. Rewanż będzie pasjonujący.

Na dole wyniki i terminarz Ligi Mistrzów: rachunek do wyrównania – Benfica i Barcelona spotykają się miesiąc po swoim szalonym i kontrowersyjnym meczu – Olmo lub Gavi, jedyna wątpliwość Flicka; tygrys na wolności – Arsenal wysyła madryckim ekipm ostrzeżenie o trudnym starciu.

REKLAMA
REKLAMA

Poza tym na dole: „Słuchanie hymnu Hiszpanii jest brutalnie dobre” – wywiad z koszykarzem Aldamą – „Nie będę zbyt długo jedynym z reprezentacji w NBA”.

Mundo Deportivo

Article photo

„Atak na Lizbonę (część 2.)” – Mundo Deportivo informuje, że Barcelona szuka powtórzenia triumfu na Da Luz, co zrobiła już 1,5 miesiąca temu, by postawić jedną nogę w ćwierćfinałach. Cubarsí, De Jong i Olmo mają zagrać w jedenastce, a Gavi pozostaje pod znakiem zapytania.

Na górze: derby golazos – Rodrygo, który otworzył wynik, Julián, który doprowadził do remisu, oraz Brahim, który rozstrzygnął, pozostawiają dwumecz otwarty na Metropolitano; wyniki i terminarz. Na samym dole: Dembélé kontra Salah, starcie sił.

Sport

Article photo

„Po europejskie marzenie” – Sport podaje, że Barcelona ma szansę, by pokazać w 1/8 finału, że ma Ligę Mistrzów na celowniku. „Na tym etapie nie ma łatwego meczu. Musimy być bardzo ostrożni z tym dwumeczem”, ostrzegł Flick.

Na górze: derby z golazos i niewiele więcej – wyniki i terminarz Ligi Mistrzów; „Potrójna korona? Trzeba iść krok po kroku”, mówi Ter Stegen – wypowiedział się w MWC.

Na dole: „Sinner i Alcaraz postawili poprzeczkę bardzo wysoko”, mówi Corretja.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (67)

REKLAMA