Mecze La Ligi w Polsce obejrzycie w serwisie CANAL+ online.
Po dziewiętnastu meczach ligowych Real Madryt ma na koncie 13 zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki. Atlético ma nad Królewskimi jeden punkt przewagi, a do tego zagra swoje spotkanie dzień przed Los Blancos. Trzecią lokatę zajmuje Barcelona, napędzona po świetnych występach w Superpucharze Hiszpanii i Pucharze Króla. Najbliższym rywalem Realu Madryt będzie Las Palmas, które w dziewiętnastu spotkaniach zgromadziło 22 punkty (6 wygranych, 4 remisy i 9 porażek). Niedzielne starcie pokaże CANAL+ Sport w serwisie CANAL+ online.
W pierwszym meczu 20. kolejki Espanyol zagra z Realem Valladolid. Jutro o 16:15 Atlético zagra na wyjeździe z Leganés. Tego samego dnia, także pod Madrytem, lecz w Getafe o ligowe punkty powalczy Barcelona.
Aż w trzech spotkaniach tej kolejki będzie można usłyszeć członka redakcji RealMadryt.pl, Krzysztofa Rota. Będzie współodpowiedzialny za komentarz podczas meczów Espanyolu z Realem Valladolid, Girony z Sevillą i Betisu z Alavés na antenach Eleven Sports.
Terminarz 20. kolejki La Ligi
Piątek, 17 stycznia
21:00 RCD Espanyol – Real Valladolid [Eleven Sports 4]
Sobota, 18 stycznia
14:00 Girona FC – Sevilla FC [Eleven Sports 4]
16:15 CD Leganés – Atlético Madryt [CANAL+ Sport 2]
18:30 Real Betis – Deportivo Alavés [Eleven Sports 3]
21:00 Getafe CF – FC Barcelona [Eleven Sports 1]
Niedziela, 19 stycznia
14:00 Celta Vigo – Athletic Bilbao [Eleven Sports 3]
16:15 Real Madryt – UD Las Palmas [CANAL+ Sport]
18:30 CA Osasuna – Rayo Vallecano [CANAL+ Sport]
21:00 Valencia CF – Real Sociedad [CANAL+ Sport]
Poniedziałek, 20 stycznia
21:00 Villarreal CF – RCD Mallorca [CANAL+ Sport 5]
Komentarze (0)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się