Wyjazdowe zwycięstwo Realu Madryt z Leganés w 14. kolejce Primera División było wyjątkowym momentem dla Daniego Ceballosa, który nie tylko wystąpił od pierwszej minuty, ale także zanotował 100. ligowy występ w barwach Królewskich.
Pomocnik osiągnął ten wynik w swoim szóstym sezonie gry w klubie, a w tych 100 ligowych spotkaniach zaliczył 73 zwycięstwa. Dani może pochwalić się dwoma mistrzostwami Hiszpanii zdobytymi w 2022 i 2024 roku.
Łącznie ma na koncie 154 rozegrane mecz w białej koszulce, a dotychczas zdobył z klubem 15 trofeów. W La Lidze 28-latek najczęściej mierzył się z Celtą, Betisem i Deportivo Alavés, przeciwko którym zagrał po siedem razy. Po dzisiejszym spotkaniu otrzymał od Florentino Péreza pamiątkową koszulkę.
Komentarze (6)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.