REKLAMA
REKLAMA

Dzisiejsze okładki

Porażka Realu Madryt to główny temat na środowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.
REKLAMA
REKLAMA
Dzisiejsze okładki
Fot. twitter.com

MARCA

Article photo

REKLAMA
REKLAMA

„0:4… a teraz to” – MARCA wskazuje, że po pogromie od Barcelony, również Milan ośmieszył ekipę Ancelottiego. Królewscy powtarzają błędy z Klasyku w kolejnym średnim meczu. Następne spotkanie Ligi Mistrzów odbędzie się na Anfield przeciwko nietykalnemu Liverpoolowi. Wspaniały hołd dla ofiar tragedii w Walencji.

Na boku: Girona rozbiła się w Eindhoven i skomplikowała swoją przyszłość; Atlético bez marginesu na błąd w swoim pierwszym meczu w Paryżu; Barcelona potrzebuje wyjazdowej wygranej w Lidze Mistrzów.

Na dole: Mestalla może przyjąć ćwierćfinał Ligi Narodów; madridistas i atléticos biegną w ten weekend – derby kibiców; „Koniec kariery w 2025 roku? Zobaczymy” – wywiad z kolarzem Froomem. Na górze możliwości wsparcia Walencji.

AS

Article photo

„Koszmar trwa” – AS opisuje, że Real wywraca się także w Lidze Mistrzów. Lepszy Milan zostawia go na 17. miejscu i z meczem na Anfield na horyzoncie. Trafił Morata, a Tchouaméni został wybuczany.

Na dole: katastrofa w Eindhoven – PSV przejechało się po Gironie, która kończyła w 10; duża iskra i wiele w grze – Luis Enrique potwierdza ofertę z Atlético w 2011 roku; duża mała Maracanã – kibice Crveny zvezdy głównym rywalem Barcelony; „Rafa i ja zmienilibyśmy pewne rzeczy z tego, co zrobiliśmy, ale poszło nam dosyć dobrze” – wywiad z Tonim Nadalem. Na górze możliwości darowizn i wsparcia dla Walencji.

REKLAMA
REKLAMA

Mundo Deportivo

Article photo

„Kolejny nokaut” – Mundo Deportivo oddaje okładkę Królewskim. Santiago Bernabéu znowu przeżyło czarny wieczór po Klasyku i biały kryzys odpala się na pełnej. Ekipa Ancelottiego wciąż tworzy wiele wątpliwości, a w trakcie pokazu Leão słyszalne były gwizdy.

Na górze: niech trwa dobra gwiazda – Barcelona w formie szuka w Belgradzie zwycięstwa, które pozwoli wejść do strefy z bezpośrednim awansem; Girona rozpada się w Eindhoven; Gyökeres upokorzył City Guardioli; ekipa Simeone zobowiązana do wygranej w Paryżu, by jeszcze bardziej nie skomplikować swojej sytuacji w Lidze Mistrzów.

Na dole MotoGP: ostatni wyścig w sezonie będzie charytatywny i odbędzie się w Katalonii od 15 do 17 listopada.

Sport

Article photo

„Kolejne ośmieszenie na Bernabéu” – Sport przekazuje, że po Barcelonie znowu Real został upokorzony na swoim stadionie, a kibice wygwizdali drużynę i napiętnowali Ancelottiego.

Na górze w sekcji Ligi Mistrzów: wyzwanie to wygrana na wyjeździe; Girona pozostaje bez światła w Eindhoven; Gyökeres rozwalił Pepa i Haalanda. Poza tym na górze: „Sinner jest dobry, ale ja pozostaję z Alcarazem” – wywiad z Tonim Nadalem.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (53)

REKLAMA