– Walczyliśmy o powrót do meczu, kiedy na początku Bayern zyskał przewagę. Nasza obrona poprawiła się w końcówce drugiej kwarty, a szczególnie w trzeciej. Odrobiliśmy straty i mieliśmy nawet 10-punktową przewagę.
– Przed czwartą kwartą była przerwa w meczu, być może zbyt długa, ponieważ były problemy z zegarem. Wróciliśmy do gry bardzo zimni, straciliśmy wiele punktów z rzędu i zdobyliśmy tylko cztery. To było kluczowe w tym spotkaniu. Musimy poprawić naszą obronę, pozwoliliśmy na zbyt wiele rzutów z dystansu.
– Faul na Campazzo? Nie widziałem jeszcze powtórki, więc nie wiem. To jest sytuacja meczowa, sędziowie wykonywali dobrą robotę i prawdopodobnie nie zauważyli faulu. To był powód, dla którego go nie odgwizdali. Musimy skupiać się na naszej drużynie, poprawić naszą obronę i potrafić zarządzać meczem, kiedy prowadzimy 10 punktami.
– Nowa hala Bayernu? Jest fantastyczna, atmosfera również. Kibice byli bardzo blisko drużyny i z pewnością Bayern rozegra tutaj znakomity sezon. Życzę im jak najlepiej i gratuluję im zwycięstwa.
Komentarze (0)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się