W 11. serii gier Primera División Real Madryt podejmie na własnym stadionie Barcelonę. La Liga opublikowała już terminarz tej kolejki i wynika z niego, że pierwszy oficjalny Klasyk tego sezonu odbędzie się 26 października (sobota) o 21:00.
Ostatnie El Clásico poprzedniej kampanii rozpoczęło się w Madrycie także o 21:00. Real wygrał tamto spotkanie 3:2 po golach Viníciusa Júniora (z rzutu karnego), Lucasa Vázqueza i Jude'a Bellinghama. Triumf nad odwiecznym rywalem sprawił, że Królewscy mieli już 36. mistrzostwo Hiszpanii praktycznie na wyciągnięcie ręki.
Przed najbliższym Klasykiem, podopieczni Ancelottiego zagrają we wtorek, 22 października, u siebie z Borussią Dortmund, zaś Blaugrana dzień później podejmie w Katalonii Bayern Monachium. Oba spotkania zaplanowano także na 21:00. W tym sezonie Los Blancos bardzo często rozgrywają swoje spotkania o tej właśnie godzinie i nie inaczej będzie z pierwszym El Clásico.
Terminarz 11. kolejki La Ligi
Piątek, 25 października
21:00 RCD Espanyol – Sevilla FC
Sobota, 26 października
14:00 Real Valladolid – Villarreal CF
16:15 Rayo Vallecano – Deportivo Alavés
18:30 UD Las Palmas – Girona FC
21:00 Real Madryt – FC Barcelona
Niedziela, 27 października
14:00 CD Leganés – Celta Vigo
16:15 Getafe CF – Valencia CF
18:30 Real Betis – Atlético Madryt
21:00 Real Sociedad – CA Osasuna
Poniedziałek, 28 października
21:00 RCD Mallorca – Athletic Club
Komentarze (24)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się