– Zmiana pozycji Bellinghama przez Mbappé? Nic się dla niego nie zmieni. Nic się nie zmieni. W pierwszym sezonie on mocno zaskoczył, bo pokazał fantastyczną jakość i to, że jest naprawdę dojrzałym gościem. W następnym sezonie nie będzie inaczej. Będzie jednym z naszych najlepszych piłkarzy, wspierając mocno drużynę swoją jakością.
– Krytyka Bellinghama na EURO? To opinia, ale Bellingham zagrał naprawdę dobrze na EURO. Anglia grała naprawdę dobrze, doszli do finału i byli blisko wygranej.
– Zmęczenie długim sezonem? Nie wiem, jak piłkarze mają być zmęczeni grą. Najważniejsi zawodnicy są przyzwyczajeni do gry co 3 dni. Radzą sobie z tym naprawdę dobrze i dochodzą do końca sezonu bez żadnego problemu.
– Chelsea? Mocno się zmieniła. Wiele tam zainwestowano. Mają dobry skład, dobrych i młodych graczy. Mają młodego trenera. Właściciele będą musieli być trochę cierpliwi, by nabrać doświadczenia i rozwinąć się.
– Szansa na powrót Kepy do Realu? Kochamy go. Uwielbiamy go, ale na tej pozycji jesteśmy pokryci. Poradził sobie świetnie w poprzednim sezonie. Byliśmy szczęśliwi, że jest z nami, ale nie wiem, co będzie z nim w tym sezonie.
Komentarze (13)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się