Advertisement
Menu

Dzisiejsze okładki

Awans Anglii do finału EURO i pochwały dla Lamine'a Yamala to główne tematy na czwartkowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot. własne

MARCA
Article photo

„Hej Jude, widzimy się w Berlinie” – MARCA opisuje, że Anglika odwróciła wynik przeciwko Holandii w 91. minucie i spotka się z Hiszpanią. Niewidziany wcześniej finał będzie „niesamowicie trudny”, mówi Kane. De la Fuente: „Doszły dwie najlepsze drużyny”.

Na boku: Mbappé z [numerem] 9, [będzie zaprezentowany we wtorek] 16 [lipca] o 12:00.

Na górze: Dani Olmo chce Złotego Buta – „10” na kursie do zostania najlepszym strzelcem z 3 golami i 2 asystami. Na dole: Messi prowadzi Argentynę do jej 44. finału; koszykarska Barcelona pozyskuje Juana Núñeza, perełkę Realu Madryt.

AS
Article photo

„Nadchodzi Anglia” – AS okrzykiem zapowiadającym pojawienie się króla wskazuje, że zmiennik Watkins dopełnił brytyjskiej remontady w 90. minucie i ustawił spotkanie z Hiszpanią w finale. De la Fuente: „Pokazaliśmy najlepszą wersję, ale w jednym meczu to nie ma znaczenia”. Na górze: Lamine, książę EURO – miażdży w Golden Boyu, jest oczywistym kandydatem do MVP turnieju, a analitycy widzą w nim gracza na epokę; jego wartość rynkowa skacze do 90 milionów euro.

Na dole w sekcji Królewskich: Real jako terapia – klub ogłosił prezentację Mbappé na wtorek, a we Francji się go atakuje.

Poza tym na dole: Vingegaard zmartwychwstaje – dogonił Pogačara w jego ucieczce i wygrał z nim w sprincie; półfinalista bez gry – De Minaur wycofuje się z Wimbledonu, Đoković idzie dalej; rozpoczyna się era Flicka w Barcelonie z zaledwie 12 obecnymi piłkarzami.

Mundo Deportivo
Article photo

„Efekt Lamine'a” – Mundo Deportivo cytuje media z całego świata, które kłaniają się przed Lamine'em Yamalem po jego golazo przeciwko Francji i porównują go z powodu wieku do Pelé. L’Équipe: Yamal, historyczny rozwój w tak młodym wieku. TuttoSport: Yamal, dzieło sztuki w niesamowitym golu. La Gazzetta dello Sport: bajka Lamine'a Yamala – autor pociągnięcia pędzlem na miarę największych malarzy. Olé: ze swoją perełką Hiszpania wyrzuciła Mbappé. A Bola: rekord z Lamine'em – zdetronizował Pelé pod względem najmłodszego wieku. NY Times: Yamal tworzy historię poprzez golazo. Na górze: Anglia rywalem Hiszpanii w finale – gol Watkinsa w doliczonym czasie przełamał ekipę Koemana.

Na dole: Barcelona Flicka w toku – Katalończycy przy wracającym Ansu Fatim rozpoczynają przygotowania od badań medycznych; „Widzimy się w Berlinie, jesteś częścią drużyny”, powiedział król do Gaviego na rozdaniu nagród Księżniczki Girony.

Sport
Article photo

„Światowy crack” – Sport analizuje, że Lamine Yamal aspiruje do zostania najlepszym graczem EURO w wieku zaledwie 16 lat i jego występ przeciwko Francji odbił się międzynarodowym echem. Barcelona ma go dobrze zabezpieczonego do 2030 roku z miliardową klauzulą, ale już nie wyklucza poprawienia warunków jego kontraktu.

Na dole: Anglia wygrywa w doliczonym czasie i rzuca wyzwanie Hiszpanii w finale; Hansi Flick rozpoczyna z wieloma młodymi – Thiago będzie jego asystentem; Nico Williams daje całkowite OK Barcelonie – jest już wstępne porozumienie; Real zaprezentuje we wtorek zdewaluowanego Mbappé.

Na górze: Đoković awansował do półfinałów bez gry – De Minaur się wycofał.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!