Cicinho wrócił już z Brazylii, by do końca wyleczyć swoją ciężką kontuzję. Piłkarz prawdopodobnie będzie trenował z drużyną w ciągu najbliższych dwudziestu dni. Zawodnik ćwiczy już samotnie w Valdebebas i po badaniach przeprowadzonych przez klubowych lekarzy wszystko idzie zgodnie z planem.
Cicinho doznał kontuzji prawego kolana dwudziestego trzeciego września poprzedniego roku podczas ligowego spotkania z Betisem. Trzy dni później zawodnik wyleciał do Brazylii, by rozpocząć długi okres rekonwalescencji. Po operacji piłkarz powiedział, że w marcu będzie gotowy, by pomóc drużynie w ostatniej części sezonu i dzisiaj, szczęśliwy z powrotu, pokazał, że jego obietnica ma szanse się spełnić.
- Czuję się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych dwudziestu dni dołączę do kolegów z drużyny – powiedział Brazylijczyk zaraz po przybyciu do Valdebebas.
Cicinho w Madrycie
Piłkarz wrócił z Brazylii i trenuje już w Valdebebas
REKLAMA
Komentarze (56)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się