Isco złamania kości strzałkowej doznał w czwartkowym meczu Betisu z Las Palmas. Badania wykazały poważny uraz, który wymusił operację, do której doszło dzisiaj, co oficjalnie potwierdził jego klub.
Media podają, że teraz Hiszpana czeka rehabilitacja poza boiskiem, która potrwa 2-3 miesiące. 32-latek będzie więc walczyć o powrót na start kolejnego sezonu i na pewno nie zagra już do końca trwających rozgrywek. Oznacza to, że zabraknie go w sobotnim meczu z Realem Madryt, a przede wszystkim w kadrze Hiszpanii na EURO, do której miał dostać powołanie, co potwierdzało kilka źródeł.
Isco opuścuł Real Madryt w 2022 roku po 9 sezonach gry dla Królewskich. Przez pół sezonu 2022/23 reprezentował Sevillę, po czym pozostawał bez klubu. Od tego sezonu gra dla Betisu, z którym dodatkowo w środku sezonu przedłużył umowę do 2027 roku. W obecnych rozgrywkach zaliczył 9 goli i 7 asyst w 36 występach. W kwietniu został także najlepszym piłkarzem miesiąca w La Lidze.
Komentarze (15)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się