REKLAMA
REKLAMA

Ancelotti: Jutro zagra Łunin

Carlo Ancelotti pojawił się dzisiaj na konferencji prasowej przed jutrzejszym spotkaniem z Villarrealem w La Lidze. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi trenera Realu Madryt z tego spotkania z dziennikarzami w Valdebebas. Pełny zapis pojawi się na portalu tradycyjnie w dniu meczu.
REKLAMA
REKLAMA
Ancelotti: Jutro zagra Łunin
Carlo Ancelotti w trakcie konferencji prasowej w ośrodku Realu Madryt w Valdebebas. (fot. Getty Images)

– Mówienie prawdy może kosztować stanowisko, co widzimy po Xavim? Trudno wydawać mi opinię. Mam duży szacunek dla Xaviego jako człowieka i trenera. Jego praca od przyjścia do Barcelony była świetna. Życzę mu wszystkiego najlepszego na przyszłość.

REKLAMA
REKLAMA

– Obsada bramki na finał? Nie mamy żadnej wątpliwości co do tego, co mamy robić do 1 czerwca. Do finału spróbujemy jak najlepiej przygotować drużynę, a 1 czerwca podejmiemy odpowiednie decyzje, by wygrać. W tym tygodniu odpoczywaliśmy i teraz mamy dwa tygodnie, by doprowadzić zespół do maksymalnej formy.

– Przyszłość Kroosa i Modricia? Myślę tak, jak mówię: teraz to są drugoplanowe tematy, skupiamy się na tym, co mamy robić do finału. Co do przyszłości, będziemy rozmawiać po finale.

– Ostatni mecz Courtois sprawił, że spadł mi ciężar z serca w tej debacie? Dla mnie nie ma debaty. Jak mówię, wasza wątpliwość jest prawdziwa: Łunin zanotował fantastyczny sezon, a Courtois wraca do bycia tym, kim był wcześniej, czyli najlepszym na świecie.

– Jakim człowiekiem jest Kroos? Jest Niemcem [uśmiech]. Ja też czuję się Niemcem. Nie mówi za wiele i woli słuchać. Gdy musi coś powiedzieć, to mówi to klarownie. Nie ma też wielu wątpliwości, jest bardzo szczery. Ja bardzo lubię taki profil człowieka.

– Militão może wyjść w jedenastce w finale? Jeśli nie jest gotowy na 100%, to jest bardzo blisko. Mocno się poprawił, zebrał minuty, zagra także jutro. Widzę go blisko jego najlepszego poziomu, więc jest opcją do gry.

REKLAMA
REKLAMA

– Kto jutro zagra w bramce? Jutro zagra Łunin.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

REKLAMA