Chus Mateo:
– Rozegraliśmy dobre spotkanie. Cieszę się ze względu na kibiców i drużynę, która ciężko pracuje i bardzo dobrze zrozumiała, czym są ćwierćfinały. Final Four jest już bardzo blisko, ale nie możemy nic zakładać, ponieważ Gran Canaria jest świetnym rywalem. Wygraliśmy różnicą 35 punktów, więc oni są zranieni, jednak z pewnością zareagują. Musimy być bardzo uważni. To są play-offy, z dnia na dzień wiele się zmienia i trzeba zachować koncentrację.
– Cierpliwość była ważna. To oczywiste, że na początku rywal ma swoje szanse, więc trzeba utrzymać cierpliwość i nam się to udało. Do samego końca walczyliśmy o każdą piłkę i jesteśmy z tego powodu zadowoleni.
Vincent Poirier:
– Staram się grać dobrze i pomagać drużynie. Koledzy podają mi piłkę i zawsze staram się zakończyć mocno znad kosza. My, środkowi, spisaliśmy się bardzo dobrze w pierwszej połowie, ponieważ zmusiliśmy ich wysokich zawodników do fauli. Wiemy, że na wyjeździe, przed ich publicznością, będzie trudno, ale musimy tam pojechać, grając tak jak dzisiaj.
Komentarze (1)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się